انتخاب مجدد رمز عبور

سامانه اجاره ویلا و آپارتمان

شرایط و قوانین میزبانی در بفرمائید

الف- شرایط عمومی

 1. بفرمائید سامانه واسط جهت معرفی ویلا و مکان های اقامتی به منظور سکونت موقت مهمانان می باشد.
 2. برای عضویت در سامانه و ایجاد حساب کاربری دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام شمسی الزامی می باشد و کاربر با استفاده از این سرویس تعهد می نماید که بالای 18 سال سن دارد.
 3. در سامانه هر شخصی می تواند ملک یا محل اقامت مورد نظر را جهت ارائه خدمات اقامتی درج نماید. صحت اطلاعات مربوط به اقامت گاه های ثبت شده در سامانه بر عهده میزبان می باشد.
 4. هزینه های اقامت در املاک ثبت شده در سامانه بفرمائید توسط میزبان مشخص می گردد و سامانه هیچ گونه مسئولیت و دخالتی نسبت به مبالغ اعلام شده ندارد.
 5. کلیه مطالب و توضیحات میزبان و مهمان از سفر که در سامانه منعکس می شود توسط واحد کنترل محتوا بررسی و در صورت احراز مغایرت با اصول سامانه حذف یا اصلاح می گردد.
 6. بفرمائید می تواند هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که در سامانه درج می شود و یا هرگونه اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که مغایر با مقررات تشخیص دهد، حذف نماید.
 7. تلاش سامانه بفرمائید، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح و واقعی درج نمایند، درغیراینصورت سامانه بفرمائید در صورت اطلاع از موضوع اقدام به حذف می نماید.
 8. سامانه بفرمائید نرم افزار حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هیچگونه تعهدی ارائه می کند. بفرمائید در مورد اختلالات نرم افزاری و خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد.
 9. کاربر متعهد است در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سامانه موارد را به پشتیبانی و یا مرکز تماس سامانه فوراً گزارش نماید.
 10. حفاظت از رمز عبور سامانه به عهده کاربران می‌باشد و سامانه مسئوولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربر ندارد.
 11. اطلاعات خصوصی کاربران سامانه که در مشخصات کاربری وارد می شوند مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، به جز اطلاعاتی که جهت نمایش عمومی در آگهی درج می گردند، محرمانه تلقی شده و بفرمائید تلاش خود را به منظور حفظ و نگهداری از آنها می نماید.
 12. بفرمائید در خصوص وقوع احتمالی هرگونه حادثه که منجر به ورود خسارت جسمی، مالی و یا معنوی به مهمانان و یا میزبانان گردد، هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.
 13. این سامانه تنها واسط معرفی مهمانان و میزبانان به یکدیگر می باشد؛ بنابراین هیچگونه دخالت و یا مسوولیتی نسبت به انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران و کیفیت خدمات ارائه شده ندارد.
 14. تمامی کاربران سامانه موظفند مفاد ماده 7 آیین نامه ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایرانی در خصوص ممنوعیت انتشار داده های غیرقانونی را رعایت نمایند. موارد مغایر با قانون، تخلف محسوب شده و در صورت اطلاع فوراً حذف خواهد شد.
 15. بفرمائید تابع قوانین موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط کاربران که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود، در صورت اطلاع بفرمائید بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد.
 16. کلیه کاربران سامانه موظفند قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. در صورت ارتکاب جرم در محلهای اقامتی و یا با استفاده از بستر سامانه، موارد در صورت کشف سریعاً به مراجع ذیصلاح قضائی و انتظامی اطلاع داده خواهد شد.
 17. کاربران ضامن صحت اطلاعات هویتی وارد شده توسط خود می باشند و در این زمینه مسئولیتی متوجه سامانه بفرمائید نخواهد بود.
 18. اگر کاربر نیابتا از طرف شخص حقیقی این شرایط را می پذیرد یعنی این قدرت را دارد که آن ها را پایبند به ضوابط و شرایط کند.
 19. این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سو پیشینه کیفری اعضا ندارد.
 20. سامانه بفرمائید مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها ندارد و تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل های اعضا بدون اطلاع قبلی حذف گردند.
 21. ممکن است در جریان پرداخت ارتباط شبکه‌ای قطع شود. این مشکل توسط بانک برطرف می شود. اگر از حساب شما مبلغی کسر شود، این مبلغ توسط بانک به حسابتان برخواهد گشت و مسئولیتی در این زمینه متوجه بفرمائید نیست، هر چند بفرمائید از باب همکاری، در این زمینه پیگیری مربوطه را خواهد داشت.
 22. حساب‌های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.
 23. بفرمائید برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک یا رایانامه ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید.
 24. بفرمائید ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات (Terms of Use) اعمال کند که در این صورت، کاربران لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند.
 25. در صورتی که یک یا چند بند از این قرارداد به هر دلیلی بی اعتبار شود خللی به اعتبار و صحت سایر بندهای قرارداد وارد نخواهد نمود.
 26. سایت بفرمائید در صورت لغو هرگونه قراردادی هیچگونه مسئولیتی در قبال مهمان و میزبان ندارد.

شرایط و ضوابط سایت را می پذیرم.